Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítesz telefont választani?

Segítesz telefont választani?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Jelenleg is Huawei tulajdonos vagyok. Amennyire féltem a márkától, annyira kellemes meglepetés volt.


Szóval nem sok elvárásom van, íme az a pár:

- jól bírja az aksi

- szép képet lehessen csinalni

- viszonylag jó hangzása legyen és persze az alapok. Azért fusson rajta játék.


Amiket kinéztem:

- Samsung Galaxy A40

- Huawei P30 Lite

- Honor 20 Lite



2020. márc. 15. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezekre az újabb xiaomi-k és redmi típúsok tökéletesen megfelelnek, de persze ha nem annyira számít a pénz akkor magasabb kategóriákban is bőven van választék.
2020. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Épp ezért ezeket néztem, mert ennél többet nem akarok telefonra költeni ha nem muszáj.:D


Köszönöm ment a zöld

2020. márc. 15. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyébként most fog jönni (vagy már kijött) a P40 lite. Elvileg 100 rugó, szóval elég baráti a ketagoriajaban.

Ha eddig is Huawei tulaj voltál és bejött, én a helyedben lehet azt választanám.

2020. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Ha nem tud gugli nélkül élni, akkor inkább ne vegye meg.

(Bár elvileg rá lehet varázsolni, egy factory reset viszont letörli, és ha nem lesz újabb módszer, akkor bukta.)

2020. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

REdmi 8 note, ez nagyon jó, és megfizethető.

[link]

2020. márc. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!