Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani valami jó...

Tudtok ajánlani valami jó játékot telefonra?

Figyelt kérdés

Játék kategóriában érdeklődnék olyan játékok íránt ami pl story játék ha van hozzá magyarosítás az mégjobb lenne esetleg egy olyan túlélő játék amivel barátokkal azaz multiplayer-ben lehet játszani chat(szöveg/csevegő felület) is rendelkezésre áll.

A Survival island unknow 15 days-t és a The Afterlife-ot próbáltam már, az utobbi nem jött be az elöző meg egy idő után nem indult el.


+ Kérdés ::

Valamint ha egy játék belépésekor fekete képernyő fogad mit tegyek? Re install és játék gyorsító/adatok törlése is megvolt a telefonomat is újra inditottam de semmi, készítőknek is írtam de nem válaszoltak.



2020. márc. 16. 06:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!