Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál (T-Mobile) hány...

Telekomnál (T-Mobile) hány hónap tartozás után nem elérhető az előfizetéses telefonszám?

Figyelt kérdés
2020. márc. 16. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lejárat után 37. napon kimenő hívásokat tiltják, majd 15 nappal később teljesen letiltják.
2020. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MancsWolf ***** válasza:
Nem egészen. A számla lejártát követő 60. napon tiltják a kimenő hívásokat, 90. napon felfüggesztik az előfizetést (senki se be és inaktív a SIM). 180. napon pedig felmondják a szerződést, onnantól már nem megmenthető se a szám se az előfizetés. Első kettőbe volt már részem, harmadikat Telekom mondta.
2020. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kettes nem tudom honnan vette ezeket a számokat, de mivel én konkrétan ott dolgozom, így pontosak az infóim. Már régóta nem várunk 60 napot, hogy beérjen az összeg beérjen.
2020. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MancsWolf ***** válasza:

A kettes azaz én tapasztalatból beszélek. 2020.01.15 járt le a befizetési határidő, 2020.03.15 kimenő hívás off (net még utána is volt), 2020.05.14 SIM inaktív lett. Szerdán hívtam fel Telekom adósságkezelési osztályt hogy mi hogy merre hány méter mert közben rendeződött anyagi helyzetem, akkor mondták hogy 2020.06.15 mondanák fel a szerződést. Annyiban igazad van hogy a teljes felmondás nem 6 hanem 5 hónap valóban. Egyébként mobil S + korlátlan net + Huawei b525 router volt, mivel már amúgy se volt rá szükségem csak net miatt volt, kifizettem a teljes tartozást (81000Ft + 19900ft kötbér + routerböl hátralévő 11000Ft ot) és le is mondtam az egészet. Bár megkérdezték akarom e újra aktiválni az előfizetést.

Ezek a tények és a valóság. Hogy most papírforma szerint mi van azt nem tudom.

2020. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MancsWolf ***** válasza:
Elírtam. 2020.04.15 lett SIM inaktív.
2020. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja azt kifelejtettem, hogy van minimális tartozás ami alatt nem indul meg a korlátozás, tehát összevárjuk amíg meglesz. :)

Kérdezőnek javaslom hogy ha nem tud fizetni kérjen halasztást, díjmentes jelenleg :)

2020. máj. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!