Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám hogy bele ejtettem a telefonom a vizbe ... aztán működött de olyan1 orával késöbb nem ... azután be se tudtam kapcsolni :( azt hittem lemerült fel tetem töltöre ... de este amikor lefekudtem lehuztam mertg ugy láttam értelmetlen ha nem tölti ... reggel sikerül 3 szor is bekapcsolni 1-2 percig maradt meg ébren a telefon aztán kikapcsolt ... szerintetek rendbe fog jönni idővel ??? Nagyon fontos ez a kérdés ugye a most bejött internetes tanulásos téma miatt is ( gépröl írok ... nahmeg igen az lenne a kitevője ennek hogy nem szeretném szervízbe vinni mert költségesnek hiszem és nincsen kapásbol 8 ezer forintom ... helyesiási hibákért bocsi gyorsan gépelek )

2020. márc. 16. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

tekintve, hogy megpróbáltad párszor tölteni, meg bekapcsolni, már nincs is értelme szervizbe vinni, mert zárlatot csináltál, meg rásegítettél a korrózióra


ha szétszedhető, akkor azonnal szét kellett volna szedni és szervizbe vinni, ha nem szétszedhető, akkor meg azonnal szervizbe kellett volna vinni


az elektronikai hulladékokba dobd ki, hogy legalább újrahasznosítsák

2020. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőnek plusz, ilyenkor a legrosszabb dolog amit tenni tudsz, hogy kapcsolgatod, az meg hogy még töltőre is teszed, még annál is rosszabb..
2020. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!