Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik azok az appok amik nelkul...

Mik azok az appok amik nelkul nem tudtok elni?

Figyelt kérdés

Amilyenekre gondolok: nosalty, smartbank, telekom, yazio, pinterest, to do list, google naptar, zene, bring bevasarlolista, imdb, menses naptar, waze, nevnApp, stb.

Szeretnek osszegyujteni egy parat, mi mihez jo, ki mi nelkul nem tudja elkepzelni a mindennapokat.


2020. márc. 17. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Élni éppenséggel tudnék, mert nemcsak approl működik, de Messenger nélkül eléggé kilennék, vagy hát ha nem lenne semmilyen chatelős üzengetős app... És pénzért kéne telefonálgatni meg sms-ezgetni.

Másik a Google maps, Budapesten halott lennék nélküle, na jó, túlzás, mert előre megtervezném az útvonalat laptopon és lerajzolnám (mint régen), de így sokkal jobb.

Meg persze egy böngésző app.

Nekem ennyi ami praktikusan nagyon szükséges és tényleg olyan formában, hogy az otthonomon kívül használni tudjam.

A bevásárlólistás appot is szeretem, de igazából pár hete kezdtem ilyet használni, úgyhogy bármikor tudnék újra nélküle élni :D

De a YouTube is nagyon hasznos, hogy ágyból fekve tudok videózni, nem kell a nagy laptoppal bajlódni, hogy hova rakjam, stb.

2020. márc. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

Sőt hosszútávon talán még boldogabb is lennék okosteló nélkül, csak szocfób vagyok és az nekem nagyon idegesitő ha cigányok, prolik, meg hasonlók elkezdenek kérdezgetni a buszon, vagy megállóban hogy miért régi nyomógombos telefont használok...

Próbáltam.


Ígyhát nekem is okostelóm van, de kb. semmire nem használom.

Az jó, hogy van rajta Spotify meg Steam, néha jól jön.

2020. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Élni az összes nélkül tudnék,de amit gyakran használok,az a kereső
2020. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, az elethez nem alapveto dolog a telefon 😀 Sajnos hetkoznap ezen komminikalok, de hetvegen kikapcsolom a netet, neha a telefont is, es eldugom a fiok melyere 😃
2020. márc. 17. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Smartbank, Telekom, naptár ahogy írtad. Számológép, Excel, Word, OneNote, OneDrive, Microsoft Teams a munkához. Nyelvtanuláshoz Duolingo, Lingodeer, Memrise, egy és kétnyelvű szótár. Ezen kívül Google hitelesítő, Gmail, Viber, Twitter, Netflix, Spotify, Chrome.
2020. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, egyet kettot le is toltok a tieid kozul ❤️
2020. márc. 18. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!