Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 telefon tud -e mukodni...

LG G3 telefon tud -e mukodni akksi nelkul, csak toltorol?

Figyelt kérdés

Szoval a helyzet az, hogy par oraja magara hagytam a telot, a számítógépre kapcsolva USB-n keresztul es ugye toltodott.

Mikor haza ertem lattam, hogy se kep se hang csak a fekete kepernyo es meg se nyikkan. Nagyjából 3 eves. Arra gondoltam, hogy talan meghalt az akksi. Viszont ha kiveszem az akksit es csak radugom a toltore, akkor sem lehet bekapcsolni. Ez azt jelenti, hogy nagy valoszinuseggel a telo halalozott el, vagy lehet sima akksi halal is es akksi nelkul nem is lehet bekapcsolni?



2019. dec. 2. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha kicsit jobban megfigyelted volna, láthattad, hogy a telefon csak akksiról kapja az áramot, az a 3 réz pötty alul/felül valamelyik sarokban, tudod.

Akksi nélkül nem fogod bekapcsolni.

2019. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem az lényeg, hogy rézpötty, attól még mehetne USB-ről is.

De a telefon induláskor nagy áramot igényel, alacsony belső ellenállás mellett, amit az akku képes biztosítani. A töltésszabályzó önmagában nem.

2019. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
és mégis mit akarsz tölteni aksi nélkül?
2019. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

#3 "és mégis mit akarsz tölteni aksi nélkül?"

Ezt a #2 válaszomra írtad?

Mert akkor nem sok fogalmad van egy töltésszabályzó működéséről, különös tekintettel a Li-ion CC/CV töltési karakterisztika elektronikai megvalósításairól.

2019. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem neked írtam
2019. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe faj egy uj akksi korulbelul az LG G3-hoz? Illetve ha elviszem agy telefonoshoz, az konnyen le tudja ellenorizni hogy akksi -e a baj, vagy lehet hogy o sem tudja egyertelmuen megmondani?
2019. dec. 3. 03:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Google kereső által. Aksi csere, telefonod típusa és kész.
2019. dec. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

3 éves teló = 3 éves akksi. Vele együtt öregszik az akksi. Ki kell cserélni.


[link]


Én a helyedbe megtartanám a telefont (ki is cserélném az akksiját), mivel ez még egy normális telefon. Nem úgy mint a maiak..

2019. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!