Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rendeltem egy ilyen átalakítót...

Rendeltem egy ilyen átalakítót, adaptert a telefonomhoz hogy tudjam használni a fülhallgatóm. Bele dugtam a telefonba és azt irja ki: Ez az USB eszköz nem támogatott. Mitcsináljak? A többi lent⬇️

Figyelt kérdés
Az oldal ahonnan rendelten ki volt irva hogy támogatott eszközök: Samsung stb. ugyhogy jónak kell lennie. Valahogyan ezt belehet állitani vagy mitcsináljak hogy működjön?Samsung telefonom van. Bele megy a telefonba az átalakító és a másik félébe is bele megy a fülhallgató. Előre is köszi a válaszokat.

#telefon #USB #Samsung #átalakító #adapter #Ez az esz köz nem támogatott #Ez az USB eszköz nem támogatott
2020. márc. 18. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Húzd ki, dugd vissza, forgasd, indítsd újra a telefont, ilyenek.

Ha ezek után sem működik, én rákérdeznék a Samu supportjánál.

2020. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megforgattam meg újrainditottam a telefonom de semmi.
2020. márc. 18. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
A telefon és kábel típusát pedig barkóbázzuk? Vagy mit gondoltál?
2020. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Samsung A50 es a c tipusu kábel
2020. márc. 19. 00:21
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Van rajta 3,5-ös aljzat is, de nyilván lehet bonyolítani.

2020. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem értiek. Bele megy a telefonba. Bele megy a fül hallgató. A telefon irja ki hogy ez ag USB eszköz nem támogatott.
2020. márc. 19. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:

"Rendeltem egy ilyen átalakítót, adaptert a telefonomhoz hogy tudjam használni a fülhallgatóm"


A50-hez minek?

Szerintem az adapter miatt nem engedi.

2020. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért mert a jack dugóba nem lehet bele dugni a fülesem mert elvan dugulva vagy nem tudom. Ez lényegtelen. Az volt a kérdés hogy mit állitsak be hogy működjön?;))
2020. márc. 19. 14:40
 9/9 anonim ***** válasza:

És az helyett, hogy megszüntetted volna a problémát, inkább vettél egy adaptert. Zseniális.


Írtam már korábban, kérdezz rá a Samunál.

2020. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!