Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt valaki Android 10-el?...

Tamara9737 kérdése:

Van itt valaki Android 10-el? Szükségem lenne egy kis segítségre. És jó lenne ha Huawei telefonnal rendelkezne.

Figyelt kérdés
Most kaptam új telefont és nem mutat messenger értesítéseket. Nem tudom hogy ez az új androiddal jár vagy nem. Már mindet próbáltam be és kikapcsolni. De semmi.
2020. márc. 21. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

"Most kaptam új telefont"

"nem mutat messenger értesítéseket."

Ez bizony beállításhiba, mivel még alig van rajta valamid csinálj egy gyári visszaállítást, az a tuti.

2020. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát már 1hetes, próbáltam mindent. Most az új telefon indítsam újra, mikor már végre benne van minden képem meg minden?
2020. márc. 21. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor megpróbálhatsz még a beállítások között keresgélni.

Ha meguntad és nem találtál megoldást, akkor azt mondanám hogy csinálj cloudba vagy gépen hisuiteval egy biztonsági mentést, állítsd vissza gyárira, és töltsd vissza a mentést.

Névjegyek,képek, alkalmazások (egy része), fájlok, zenék stb visszatöltődik.

2020. márc. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vaagy: ha még kibírod 2 napig, akkor írj a huawei ügyfélszolgálatának, ők is tudnak segíteni (talán) :

[link]

Jobb alsó sarok.

2020. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jólvan, rendben köszönöm. Ha változott írok.😊
2020. márc. 21. 14:38
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam amit javasoltál és ugyanott vagyok, nem változott semmi. Ötlet?
2020. márc. 21. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Huawei mit mondott erre?
2020. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmit, nem kaptam választ. Egy Huawei közösségben fbn is felettem a kérdést ott is a gyári visszaállítást javasolták és meg is csináltam és nem változott semmit.
2020. ápr. 20. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!