Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hihetetlen lassú a UPC netem...

Hihetetlen lassú a UPC netem is és a mobilinternetem is pár napja. Ti is tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Valamint a telefonom jó pár hónapja H betűt jelez a hálózaton az eddigi 4g helyett. Vissza se lehet állítani. Ez mivel magyarázható?
2020. márc. 25. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Rengetegen dolgoznak és tanulnak otthonról, miután a középiskolákat és az egyetemeket bezárták teljesen, a munkavállalók nagy részét pedig a cégek hazaküldték home office-ba. A hálózati adatforgalom ezáltal jelentősen megnőtt, a hálózatok le vannak terhelve folyamatosan.
2020. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gyakori nekem is lassú, de a net maga tökéletes. De el is várom, hisz 300 MBit/s garantált letöltés van a szerződésben. Most is egy 720p60 élő streamet nézek, hibátlan.
2020. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%

"De el is várom, hisz 300 MBit/s garantált letöltés van a szerződésben."

És mi van a szerződésedben vis major esetére?


"Most is egy 720p60 élő streamet nézek, hibátlan."

Más meg dolgozna otthonról de nincs sávszélessége.

2020. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak a gyakorin tapasztalom, és itt is csak ma.
2020. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk nem tapasztaltam számottevő lassulást. Csak a gyakori rendetlenkedik, nagyon lassan töltődik be, és akkor is csak egy formázás és háttérkép nélküli oldal.

Vezetékes net (2 router után): 172/23 Mbps

Mobil net: 76/24 Mbps

2020. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nekem is itt gyakorin lassú csak , más oldalt hibátlanul betölt
2020. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

nekem is nagyon lassú a gyakori, de csak ma

De miért pont a gyakori? 😀

2020. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, közben rájöttem, hogy nekem is csak a gyakori ami számottevően lassú. Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül
2020. márc. 25. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!