Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 100 perc belföldi hálózaton...

A 100 perc belföldi hálózaton belüli beszélgetés másnál sem működik vezetékes irányba?

Figyelt kérdés

Egy félreértés kapcsán felhívtam az ügyfélszolgálatot, de még az ügyintéző sem volt képben azzal, hogy csak az SMS-sel aktivált 60 leforgalmazható perc használható vezetékes irányba is. Valószínűleg a téves meggyőződésemmel sikerült félrevezetnem az ügyintézőt, de ez esetben mennyire is felkészült...? Mindegy..

Ráadásul azt a tanácsot kaptam, hogy biztosan a SIM kártya a rossz, cseréltethető.

[link]

Kíváncsi vagyok, hogy másnál is a 100 perc a leírás szerint működik-e, vagy épp tud hívni belföldi telekomos vezetékes számot is.



2020. márc. 26. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
vezetékest azt nem engedi hívni, mert körzes számos :(
2020. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt a 100 percet csak a saját mobilhálózaton belül tudod használni. Még ha 30-as, akkor is lehet hordozott szám, hosszabb beszélgetés előtt érdemes erről is meggyőződni.
2020. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ige
2020. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!