Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Firstphone rendelés? SOS

ha leadtam a rendelést, elindult a bankkártyás fizetés, majd töröltem a rendelést, a pénzt visszautalják?

márc. 26. 18:48  Privát üzenet  

A válaszok

le is vonta a számládról a pénzt?

ha igen, akkor hívd fel őket, vagy írj nekik, mert automatikusan nem biztos, hogy visszautalják - sét!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 19:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

koszi. Nem vagyok ezzel tisztában, szóval lehet hulye kérdés, de akkor teljesen jogosan kérem vissza a pénzt, nem?:O mert sehol nem írták az ellenkezőjét.

# 2/3Időpont márc. 26. 20:24 Privát üzenet

el kellene olvasni a szerződési feltételeket amit nekik meg kötelező a rendelkezésedre bocsátani - elvileg fent van a honlapjukon.

fizetési kötelezettséggel járó megrendelést adtál le.

meg lehet szerintem oldani azt is, hogy visszamondod és visszakéred a pénz

de az is lehet, hogy kiküldik, te meg nem veszed át.

mondom: hívd fel őket, vagy írj nekik emailt

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 26. 20:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megbízható oldalt keresek telefon rendeléshez amerikából. Tudnátok mondani párat?
Telenor online rendelés, miért nem kaptam emailt?
Sales Support kezelésre vár tartozással ez mit jelent?
Vodafone online megrendelést hol lehet lemondani/törölni?
Vodafonetól rendeltem új előfizetést+készüléket. Mikor tudom meg, hogy milyen telefonszámot kapok?
Turbado vagy FirstPhone?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!