Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudnék sima Samsung...

Honnan tudnék sima Samsung Galaxy S20-ra üvegfóliát rendelni?

Figyelt kérdés
Nem találok, csak az Ultrásra.

2020. márc. 28. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

[link]


De szerintem ne most rendelj, nehogy behozzanak több vírust.

2020. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2020. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az lekerekített kijelző miatt már az S6 Edge óta hatalmas szo**s az üvegfólia a Samukra, az ilyen egyszerű, vagy akár 2-3.000Ft-os darabokkal csak a baj van.
2020. márc. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én nem ajánlok rá semmit, csak egy teljesen védő tokot. Tudom ez bután hangzik, de heavy user vagyok, egy nap 8 órát is telefonozok összesen, mindig velem van, mindig használom. A gorilla grass remek. Ha csak nem vagy abszolút telefon gyilkos, akkor felesleges rá bármi is. S20 ultra előtt s8 telefonom volt azóta amióta kijött. Egy 360 fokos tok volt rajta, egy szabályt tartottam be, ha nem vagyok otthon NEM veszem le a tok tetejét. És remekül bírta ezt a telefon.

S20U-ra én a pixeles tokot vettem és imádom! Egy szabályt tartok jelenleg, hogy egy kézbe nem vehetem a telefont (mert fenn áll a veszély hogy elejtem).

Persze ez csak az én véleményem, de nekem ez bevált remekül. Én imádom a basic display-nek a tapintását, az üvegfóliák nem nagyon jönnek be.

2020. márc. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!