Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsóbb módja az...

Melyik a legolcsóbb módja az iPhone vásárlásnak?

Figyelt kérdés

Elég rég szeretnék iPhone-t venni. Egy 3G 8GB-t. Minden vásárlási módszeren elgondolkoztam:

- Megvenni a T-mobilban: nincsen 150.000 Ft-m és nem is lesz sajnos erre sohasem. És a többi kedvezőtlen csomagba/előfizetésbe sem megyek bele.

- Használtan megvenni: Na erre lenne pénzem de ez meg MEGBIZHATATLAN. Sajnos tényleg az! Van akinek bejött, de sokaknak nem. És nincs kedvem ahoz, hogy pixelhibás vagy hardverproblémás készüléket vegyek 60.000 Ft-ért. Szóval: Használt iPhon kilőve!

- Külföldről esetleg eBay-ről iPhone-t venni. Hát eBay szintúgy megbízhatatlan és kockázatos. Külföldről meg nincs nagyon lehetsőségem. Láttam már olyan hirdetést, hogy szlovákiából meg innen-onnan 50.000 Ft-ért. De ezek 90%-a átverés.

Mit tudok csinálni? A T-mobilos , használt, külfödi semiképp. Van megoldás?

Előre is köszi szépen srácok!

B. Ákos


2010. júl. 26. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül nincs más. Amúgy meg eBay nagyon nem megbízhatatlan...
2010. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincsen pénzed akkor ne akarj prémium telefont venni, ez van.

A legolcsóbb módja ha T-mobile-nál megveszed, ott 80.000 forintba kerül a 16GB-s 3GS és szerintem nem kedvezőtlen a hűségnyilatkozat, 2 évre szól, havi 5 ezer forint de ebben van 200 perc lebeszélhetőség bármely hálózatba, 100 ingyen sms és 1GB internet. Ha iPhone-t használnál minimum ennyit fizetnél kártyás csomagban is.

Külföldről sem igazán érdemes, mert ott sem olcsóbb sokkal az iPhone, postával együtt drágább is.


Vaterán vegyél olyantól akinek jók az értékelései, ő biztos nem ver át.

2010. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én használtam vettem ,vlm random oldalon találtam azt sráccal emailen megbeszéltem kiderült h nem lakik messze átjött megmutatta a dolgokat megnéztem megvettem semmi problémám nem volt vele
2010. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!