Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 vagy iphone 4?

Samsung galaxy s2 vagy iphone 4?

Figyelt kérdés
melyik jobb ? melyiken megy az oprendszer szaggatás nélkül, melyiken gyorsabb a netezés ?
2011. nov. 7. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
47%
Ezt a troll provokáló kérdést...Az S2-n gyorsabb a netezés, de az iPhone 4-nél talán egy nagyon picit laggmentesebb az oprendszer. De most ez olyan dolog, hogy van akit zavar, van akit nem.
2011. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:

a gyorsabb netezés Sgs2 , az Iphone nak jobb az OP rendszere (bár ez is egyéni , de az biztos h nagyonnehéz kiakasztani ios5 ről beszélek)


[De ha most vennél telefont akkor Iphone 4S - mivel pár ezressel több de a teljesítmény a 2x esére nől és a netezés is gyorsabb lessz mint az iphone 4 el v az Sgs2 vel.]

2011. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
nem áll szándékomban provokálni senkit, csak kiváncsi vagyok, hogy melyik jobb, és amugy én jobb szeretem ha laggmentes, mert most nokia x6-om van..:D azmeg a laggtelefon kb..már elegemvan belőle:D
2011. nov. 7. 22:33
 4/67 anonim ***** válasza:
59%
Az S2 gyorsabb, mint a sima 4. A 4S már tényleg felveszi vele a versenyt, de annak miniatűr a kijelzője, meg sokkal drágább.
2011. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
59%
a pénztárcádtól függ . Ha van elég pénz akkor iPhone 4S (sima 4-et ne vegyél ha már van jobb) ha meg nincs annyi pénz , marad az S2 . De teljesítményben nagyon egymás mellett van mind2 . Ami a Nokia X6-ot illeti , ahhoz képest mind2 fényévekkel gyorsabb .
2011. nov. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
és egyébként a zenei élmény melyiken jobb ? az iphone-t probáltam eddig skullcandy fülessel, hát az nagyon brutális :D az x6 se szól rosszul, de az..fenomenális volt:D
2011. nov. 7. 23:11
 7/67 anonim ***** válasza:
Nekem van egy iPhone 4-em.Az alap fülhallgatóval is elégé hangos..:D Néha nem ismerem hangosan hallgatni pl buszon mert múltkor is mondta anyum hogy elégé lehet hallani.
2011. nov. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
hát, nem azért, de az sgs2-m még nem fagyott le, így nem értem, hogy mi a bajotok vele.. be sem szaggatott még sehol. Amúgy meg 2 külön kategóriáról beszéltek.. azért csak gondoljatok bele. Amúgy az almán azért is gyorsabb az oprendszer, mert csak 1 menü az egész telefon, szal nem vitték túlzásba..
2011. nov. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
44%
Hihetetlen hogy valaki az iPhone-t választaná, pedig nem az egyszerű teljesítményről van szó itt, az S2 egy durva 4,3-as SAMOLED+ kijelzővel van szerelve, memóriakártya bővíthető,(iPhone-ban nem) a kamerája gyönyörű képet csinál, és kijön rá a 4.0-s Android, had összegezzem tehát. Az S2 egy jó minőségű OKOSTELEFON, az iPhone pedig egy okostelefonnak csúfolt státuszszimbólum gazdagéknál.(mert alma van rajta mindenki megveszi igazi értéke ötszöröséért is) S2-vel nem lehet úgy villogni, de ha valakinek tényleg OKOSTELEFON kell, akkor fel se merül benne a kérdés. Lehet anyázni burzsujok és wannabe burzsujok.
2011. nov. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
na már várható volt 1 vérbeli sgs2 fan xD(megjegyzem én egyiket se venném), de az ilyesmivel csak az a baj, hogy fogalmuk sincs a másik telefonról, és honnan tudná, hogy az i4 nem csinál-e olyan gyönyörű képet, mint az sgs2. és mellesleg teljesen mind1, hogy bővíthető-e vagy nem, mert mondd már meg őszintén, neked nem lenne elég egy 16/32 GB tárhely? mert nekem bőven elég 6 giga az én 16 GB-os kártyámból. viszont abban másnak igaza van, hogy i4-et ne vegyen, akkor már inkább i4s-t...meg kinek kell 4,3-as kijelző, a 3,5 se ANNYIRA kicsi...mondhatnánk azt is, hogy használható...
2011. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!