Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó telefon 80k alatt?

Jó telefon 80k alatt?

Figyelt kérdés
Kezd összegyűlni a pénzem, hogy leválthassam a telóm, max 80000, amit rá szeretnék szánni. Ami fontos, hogy legyen ujjlenyomatolvasója, lehetőleg elöl és jó legyen a kamerája (portré, éjeeli, stb. nagy előny). Inkább samsungban gondolkozok, most xiaomim van, de nem vagyok a legelégedettebb. Bármi ötletet szívesen fogadok, köszönök.
2020. ápr. 2. 22:15
 1/2 anonim válasza:
Használt is szóba jöhet? Nekem OnePlus 3T-m van, másfél éve van meg, használtan vettem, tökéletesen elégedett vagyok vele, tudom ajánlani a márkát. Ha most kellene vennem, én 5T-t vennék (~50k), a többi pénzt meg félretenném. 😄 Mondjuk nekem nincsenek nagy igényeim, legyen megbízható és használható 2-3 évig. 65 körül már kapsz OnePlus 6-ot is szép állapotban. Mobilarenán nézegess teszteket.
2020. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja igen, írtad, hogy elől legyen a fpr... hát, az 5T-nek és a 6-nak pont hátul van. Az 5-nek van elől, a 6T-nek meg a kijelzőbe van építve.
2020. ápr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!