Telefon 80k-ért?

Figyelt kérdés
Legkésőbb ősszel le szeretném váltani a telóm, max 80000, amit rá szeretnék szánni. Ami fontos, hogy legyen ujjlenyomatolvasója, lehetőleg elöl és jó legyen a kamerája (portré, éjjeli, stb. nagy előny). Inkább samsungban gondolkozok, most xiaomim van, de nem vagyok a legelégedettebb vele. Ja és több évre szeretnék tervezni vele. Bármi ötletet szívesen fogadok, köszönök.
2020. ápr. 2. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
használt Iphone :)
2020. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy a50, bár őszre már lesz új A széria is.
2020. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A50-ről nem úgy tudom, hogy valami jó kamerával rendelkezik, de hát az a legjobb ha mindenki tesztképeket nézeget és eldönti hogy neki mi a szép, mivel az szubjektív dolog.
2020. ápr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A50-4t ne vegyél, nekem az van. 2020-ban eljutottunk odáig, hogy kóddal oldom fel meg néha arcfelismeréssel mert nem tudnak egy normális ujjlenyomat olvasót összehozni. Ez előtt egy Huawei P9 Lite 2017 volt, hát az ráver pár kört erre a telefonra. Nem vennék ilyet mégegyszer!
2020. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!