Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeri valaki a TopMobil...

Ismeri valaki a TopMobil telefonboltot?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék rendelni tőlük, ismeri esetleg valaki ezt a boltot?

[link]


Tudom vannak értékelések, de sajnos tavaly volt ilyen kérdés ahol valószínűleg átverték a kérdezőt, pedig az árukeresőn megbízható bolt volt és sok kamu értékelést is csináltak neki.


2020. ápr. 3. 15:00
 1/2 anonim válasza:

Egy rendelésem volt tőlük 1 napja, ez alapján tudok véleményt írni. Bejegyzett adószám, székhely, tényleg semmi abnormálisat nem találtam róluk.


Eleve nem rendelek ilyen helyekről, mert nyilván gyanús a túl kedvező ár. De mivel ismerősöm ajánlotta, aki 2 telefont is rendelt innen, és megérkezett a termék gyorsan, így rendeltem.


Dobozon az én nevem állt a futárnál, jó címmel. Kifizettem, kibontottam bent. Ekkor látszódott csak, hogy egy teljesen más termék van benne, más névre szóló számlával, és összeggel.


Tegnap délelőtt óta elérhetetlen az általuk megadott mobiltelefonszám, e-mailre sem válaszolnak.


Sikerült elérnem a személyt, akinek a neve a számlán volt, tényleg ő rendelte, és kedvesen visszahívott, hogy nem vette át, amit ma vittek neki, mert valószínűleg az meg a miénk volt...



Lehet, hogy én pont kifogtam a 100-ból, de én úgy vagyok vele, érdemesebb inkább kicsit többet rászánni, de normális bolttól rendelni, szerintem jobban jársz, nem szabad ezen spórolni. Képzelem, ezek után ha garanciális problémám lenne (ha egyáltalán látom még a terméket, a pénzemet már nem valószínű), akkor mennyire lennének elérhetők...


Soha többet ilyen helyről, mocsok hazug cég a fele aki hirdet, és sajnos csak utólag tudod, melyik az.

2020. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szintén első vagyok:


A weboldalon is küldtem a felületen nekik üzenetet, erre válaszoltak leghamarabb...


Holnap futárt küldenek, és 0FT utánvéttel átvehetem a rendelésem, a másikat pedig elviszik.



Úgy tűnik intézik, le is írta, hogy véletlenül a 2 GLS címke fel lett cserélve.


Ennek ellenére nekem továbbra sem szimpatikus, hogy a megadott mobiltelefonszámot soha nem lehet elérni, és üzenetben kell várni, mikor válaszolnak.


Nem lebeszélni akarlak, mert rengeteg elégedett ügyfelük van, de én ezek után nem veszek itt, az biztos :D

2020. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!