Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5" és 6" kijelzőméret között...

5" és 6" kijelzőméret között ajánlanátok telefont max olyan 150 ezerért?

Figyelt kérdés

Mostanában elég kevés ilyen van, ahogy olvasgattam, viszont valahogy én nem vagyok híve az ún. phableteknek, melyek többsége már lassan eléri a 7"-t...😢😦🙁 Jelenleg egy 5,2"-es van (Samsung J5).


Igazából, ha lehetséges szeretnék a Samsungok között maradni, mivel ennek a legszimpatikusabb a belseje (ezt úgy értem, hogy maga az ikonok az elrendezések nem tudom hogyan írhatnám le...belső design🤣)


Ha jól tudom tulajdonképp a Huawei ilyen szempontból hasonló, meg egyszer volt is már ilyenem. Csak nem tudom, hogy ugye az Huawei android "botrány" miatt most mi is van a Huaweiel.



Az sem lenne baj,ha volna egy kis kávája a telefonnak, valahogy számomra még ezek a full képernyősök nem a legszimpibbek. Ja meg a hajlított kijelző...na hát annak se tudom mi értelme...dehát ha valakinek az kell. :D



Valaki esetleg tudna segíteni? 🤗😊🙏


2020. ápr. 4. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Redmi 7A. Teljesen jó!
2020. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sima Galaxy S7-hez mit szólnál?

Egyébkánt ajánlom az árukeresőt, keresgélj mobiltelefonok témában, állítsd be a szűrőket és már is nagyon sok telefont kihoz neked.

2020. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy A51.
2020. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos az A51 elég tepsi 6.5"-s, ahogy néztem. De azért köszi.
2020. ápr. 5. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!