Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan és milyen időközönként...

Hogyan és milyen időközönként fertőtlenítitek a mobilotokat a járvány idején?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 4. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én szappanos nedves ronggyal átmosom
2020. ápr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

kezd kicsit úrrá lenni a hipochondria...nincs ezzel baj feltétlenül, de miért most kezd el mindenki ettől rettegni? évekig használtad a telefonodat bármiféle fertőtlenítés nélkül és egy csomó baktériumot dörgöltél az arcodhoz telefonálás közben...akkor senkit nem zarvart?


gondolom az sem zavar, hogy a ruhád is televan mindenféle dologgal meg a hajad is, miután kimentél a szabad levegőre.


minden ilyen alkalom után dobhatnád be azonnal a ruhádat a mosógépbe, és mehetnél zuhanyozni...

2020. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szerintem nem csak a hipochondria kezd úrrá lenni, hanem a rosszindulat és mindig a rossz feltételezése.

Miből szűrted le, hogy eddig nem fertőtlenítettem? Ha egyáltalán olvastál volna, láthattad volna hogy írtam is, hogy eddig is fertőtlenítettem, DE:

- mivel most többet beszélnek róla, és többen kezdik el fertőtleníteni, ezért gondoltam megkérdezem, ki hogy szokta, ha megengeded

- igen, ha tetszik, ha nem, járvány van, ilyenkor nyilván még körültekintőbbnek kell lenni, mint akkor amikor nincs. Ettől függetlenül még fertőtlenítünk és mosakszunk jó esetben normális időkben is


Kösz, hogy raboltad az időmet.

2020. ápr. 6. 08:29
 14/16 A kérdező kommentje:

Ja, még valami:


"gondolom az sem zavar, hogy a ruhád is televan mindenféle dologgal meg a hajad is, miután kimentél a szabad levegőre.

minden ilyen alkalom után dobhatnád be azonnal a ruhádat a mosógépbe, és mehetnél zuhanyozni..."


Pontosan ezt teszem. Mert ez az orvosi előírás járványok idején, ha vannak a családban veszélyeztetettek....gondolom férfi vagy.

2020. ápr. 6. 08:54
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

# 12 Ja csak abba nem haltál bele, vagy a szeretteid

Amúgy énis amint hazaérek, kéz arc mosás, ruha mosógépbe, telefon, kocsikulcs, átmos..aztán zuhany fürdés.

2020. ápr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugy sehogy kb
2020. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!