Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott lenne egy okoskarkötő,...

Adott lenne egy okoskarkötő, aminek nincs meg a papírja. Hogy tudhatnám meg milyen alkalmazást kell hozzá letölteni?

Figyelt kérdés
Nagyon olcsón jutnék hozzá, kíváncsi volnék, hogy így tudnám - e használni. Köszönöm

2020. ápr. 6. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
#nemlopot #tellegnemlopot #anyamraeskuszomnemlopot
2020. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan van és nem is érdekel!! Különben adnak hozzá plusz egy szijat és töltőt. Nem gondolnám, hogy lopott, 3 ezerért meg ha megtalalod hozzá a megfelelő appot, akkor megveszem. Ennyi!
2020. ápr. 6. 07:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Megtalalom *
2020. ápr. 6. 07:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy használt MI Band 2 mondjuk 3 ezerért teljesen reális ár. Ha a tulajdonos technikai analfabéta, akkor gőze sincs, milyen típust használ. Azért sem gondolnám, hogy lopott, mert az ilyesmit jellemzően állandóan hordja az ember, nem teszi le ide-oda, mint egy telefont. Mindent el lehet lopni, de az ilyesmit nem olyan triviális.


A legegyszerűbb, hogy a telefonoddal mint bluetooth eszközt megkeresed, a bluetooth azonosítójából valószínűleg kiderül a neve. A másik lehetőség hogy az okoskarkötő szóra keresve képeket nézegetsz, hátha előkerül.

2020. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudni kellene a típusát, de valószínűleg valamilyen Health alkamazással fog működni.
2020. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na. Már nálam is van. Köszönöm a válaszokat! A X9-et ír ki a Bluetooth, viszint nem találok alkalmazást hozzá. Lány vagyok kikerem magamnak. Segítsetek kérlek. Balfék vagyok :/
2020. ápr. 6. 11:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha küldenél egy képet róla, egyszerűbb lenne behatárolni a hozzá szükséges appot. Így, hogy X9, találtam néhány különböző óra márkát, de ugye nem tudni, hogy hogy néz ki a karkötő.
2020. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyen?

[link]

2020. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A videón látható, próbálkoztam több alkalmazással, de egyszerűen nem csatlakozik, vagy csak néhány pillanatra :(
2020. ápr. 7. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!