Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami megoldás a messenge...

Van valami megoldás a messenger hangjának megszüntetésére? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Folyton olyan hangot ad ki, mint amikor benne vagy az alkalmazásban, és valaki küld egy üzenetet. De akkor is így csinál, ha kilépek belőle akárhányszor, amikor mondjuk írnak egy csoportba. A csoport le van némítva, az alkalmazás értesítései is ki vannak kapcsolva. Egyszerűen nem tudok mit vele kezdeni. Törölni és újra letölteni nem igazán szeretném, de nem is biztos, hogy az megoldaná a problémát. Remélem, tud valaki segíteni, mert ez nagyon idegesítő. Másnál is fennáll ez a probléma?

2020. ápr. 8. 13:56
 1/4 KmsRys ***** válasza:

Érdekes, ha én lenémítok egy Messenger csoportot, akkor onnan nem jön semmilyen értesítés.


Van egy ötletem, de ez nem a legjobb, mert az egész telefon hangját leveszi; Bekapcsolod a "Ne zavarjanak" üzemmódot (de nem minden telefonon van ilyen).

2020. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A telefonomat nem akarom lenémítani teljesen, mert szükségem van rá, arra, hogy halljak más értesítést, vagy azt, ha hív valaki.
2020. ápr. 8. 14:42
 3/4 MancsWolf ***** válasza:
100%
Beállításoknál katt az értesítések és hangok ra. Ott értesítések ki és már csendben is van.
2020. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki van kapcsolva, de ezt már a kérdésnél is említettem.
2020. ápr. 8. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!