Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S vagy HTC...

Samsung Galaxy S vagy HTC Desire? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 23:37
 1/10 bp1985 ***** válasza:
100%
Desire. Bár én elfogult vagyok htc iránt.
2010. júl. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Desire:D
2010. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Absolute HTC
2010. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
eggyértelmű hogy a HTC Desire
2010. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Samsungot. Szerintem szebb mint a desire, a touchwiz is marha szép rajta... a sense nem tetszik
2010. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is ezt a kérdést szerettem volna az imént feltenni, de aztán kidobta, hogy ilyen már van. Szinte egyoldalúan Desire. Miért? Számomra a HTC márka ismeretlen és ezáltal bizalom sincs, nem tudom mit várhatok tőle. Tényleg ennyivel jobb? Jelenleg ugye még nem lehet magyar nyelvvel kapni, ha vennék ilyet, akkor tudnék rá tenni magyarosítást?
2010. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 niginhoo ***** válasza:

Galaxy S! Ha már veszek egy ilyen nagy tudású telefont, akkor szeretném azt mindenféle szempontból kihasználni. Eleinte HTC HD2-t akartam venni, de amikor megláttam, hogy mennyibe kerül hozzá egy eredeti HTC autós szett, azt hittem, hogy az agyam eldobom... Végül Samsung Galaxy S készüléket vettem, amihez tessék megnézni, mennyibe van egy komplett autós szett.. :)

Ha már több mint 100 ezer forintért veszek telefont, akkor nincs kedvem további 30ezret rákölteni, hogy használni is tudjam :)

2010. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az ár, vagy a minőség a kérdés? Ha a minőség, akkor HTC. Sima Desire-t nemtom, de a Desire HD fémházas, Samsung nem. Samsunkra lassabban jönnek a frissítések, mint a HTC-kre, és nem fogsz csalódni benne, azt garantálom!
2010. dec. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindenképp htc!
2011. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Htc Desire-t vettem még tavaly szeptemberben. Ha megvernének érte sem adnám oda és volt már szerencsém összehasonlítani Galaxy-val is, ezek után még üthetnének egy óráig, akkor is ragaszkodnék hozzá. Imádom, ahogy nap mint nap megújul, frissül, új programokkal gazdagodik, egyszerűen tökéletes :) Ha bárkinek bármi kérdése van róla, szívesen válaszolok!
2011. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!