Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Abban szeretnék segítséget...

Abban szeretnék segítséget kérni, hogyan lehet mobiltelefonos alkalmazásokat az SD kártyára át helyezni?

Figyelt kérdés
A telefonomon - most néztem meg ,- Android 9 fut. Folyanatosan jelzi, hogy megtelt a tárhely, így vettem SD kártyát. Arra azonban csak kép és szöveg fájlokat tudok áthelyezni, a Beállítások menuben nincs olyan opció, hogy áthelyezés sd kártyára (a neten találtam,hogy így kellene). Nem nagyon értek az ilyesmihez,ezért segítséget szeretnék kérni. Köszonom.
2020. ápr. 10. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

"a neten találtam,hogy így kellene"

na most mutasd meg, küld ide az oldal linkjét. (URL)

Egy másik hasonló kérdésre már válaszoltam, gondoltam inkább bemásoltam és úgy be is teszem ide:

"Alkalmazásokat meg nem tudod semmiképp és valószínűleg soha nem is fogsz tudni sd kátyára menteni, mivel az sd kártyában nincs processzor, ami megnyitná az alkalmazásokat.. alkalmazás ADATAIT tudod max rámenteni, de annak sincs sok értelme mivel sokszor csak pár megát vagy kilobájtokat tartalmaz."

Csak azokat tudod rámenteni sd kártyára, amihez elég az hogy csak olvasni lehessen meg írni és nem kell hozzá proci (futtatni nem kell, csak megnyitni). Vagyis: képeket, zenéket, videókat, jegyzeteket, még talán névjegyeket..

2020. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Én ezt találtam, persze logikus amit írsz. De nekem fogalmam sincs róla,ezért kértem segítséget.

2020. ápr. 10. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami nagyon régi cikk lehet, meg Android 5 óta (ha jól emlékszem) nem lehet alkalmazásokat tenni SD kártyára.
2020. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ó,így már értem. Azt be tudom valahol állítani,hogy az általam készített képek,lrtoltott fájlok rogton a kartyara menjenek. Talan az is segitseg lenne.
2020. ápr. 10. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, a kamerát nyisd meg és azon belül a beállításokat, ott lesz hogy alapértelmezett tárhely
2020. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom! Minden jót kívánok.
2020. ápr. 10. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!