Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan teló, ami. (? )

Van olyan teló, ami. (? )

Figyelt kérdés
...rendelkezik fm rádióval, vízálló, infrás, csúcs hardverrel felszerelt, nagy akkumulátor, legalább full hd kijelző, zsebben elfér?
2020. ápr. 12. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nincs
2020. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szirty ***** válasza:
17%

Full HD?

Értelmetlen egy mobiltelefonnál.

2020. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a zsebed? Amúgy nincs.
2020. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rádiót nem szokták használni, azt tudom, hogy a Mi9T Pro-ban van, de az nem vízálló és nincs benne infra..
2020. ápr. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsunk már, ez nem szokás kérdése, hanem egyénfüggő, én például igenis szoktam rajta használni a rádiót is, és gondolom a kérdező sem véletlenül írta! Full HD sem felesleges, ritkább esetben ugyan, de ki lehet használni, ráadásul a nagyobb pixelsűrűséget is elősegíti a tisztább képű kijelzőért!

Minden telefont zsebre lehet tenni, szélességében elfér, viszont a maiak olyan hosszúak, hogy jócskán kilógnak a zsebből! Szóval, kérdező, amilyet akarsz, olyan így összeségében valóban nincs, főleg az infraport erősen "hiánycikk" néhány kivétellel majdnem minden telefonon, ami manapság van a piacon, nem csoda, hiszen kissé elavult technológia a közvetlen adatátvitelben! Igényeiden belül pedig ráadásul a Caterpillar az egyetlen márka, ami nem noname (S41, S60, S61), viszont infra azokon sincs!

2020. ápr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező IR blasterre gondolt (távirányító). Mindenesetre itt komoly kompromisszumokra lesz majd szükség. A "zsebben elfér" eleve kizárja a kínálat 99%-át, ami marad, abban nincs sok köszönet. A csúcs hardver olyan 200e Ft-nál kezdődik, és nem biztos, hogy szükséged van erre. A (legalább) Full HD kijelzőnek semmi értelme kis méretben, hacsak nem VR-re akarod használni. Egyébként csak arra jó, hogy gyakrabban kelljen tölteni, és/vagy lassabb legyen a rendszer, és/vagy drágább legyen a telefon. Szerintem próbált ki a GSM Aréna keresőjét.

[link]

2020. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen a távirányító funkció miatt kellene az infra. A rádiót sokszor hiányolom a jelenlegi telefonomból. A full hd kijelzőre a szebb kép miatt gondoltam. A zsebben elfér kategória felső határa nekem az s7, s10e körül van.

Sajnos gondoltam, hogy mindennel nem rendelkezik egyik telefon sem. De itt jön a másik kérdés. Ennyire nehezükre esne ezt mindet belezsúfolni egy telefonba vagy direkt hagynak ki dolgokat, hogy nehezebb legyen a döntés?

2020. ápr. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!