Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik rendesen?...

Miért nem működik rendesen? Mit nem csinálok jól?

Figyelt kérdés

iPhone 7 13.3.1 iOS rendszer verzió.


Személyes hotspot-ot akarok beállítani, h mobilnetről tudjak a laptopomon (HP Pavilion G series; Windows 7 Ultimate 64 bit) netezni. Tehát az iPhone-on Beállítások/Személyes hotspot, ott jobbra húzom a "Mások is csatlakozhatnak", a jelszót pedig beírom a laptopon az elérhető Wi-Fi hálózatoknál megjelenő telefonom (kiválasztom és csatlakozásnál kéri a jelszót, beírom) kiválasztva. Működik elsőre. Bontom. Másnap újra próbálnám, ugyanilyen sorrendben, mint fentebb leírtam és ha megjelenik az elérhető Wi-Fi hálózatokban akkor sem akar kapcsolódni rá, de újabban már meg se jelenik. Újraindítottam a számítógépet, a telefont, mégsem sikerül.


Ugyanakkor az Androidos telefonom tudom csatlakoztatni rá semmi gond nélkül akárhányszor.



2020. ápr. 13. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Indítsd újra a gépet ill. tedd repülő üzemmódba, az enyém is ezt csinálja. Iphoneos nettel szaraxik, androidossal semmi baja
2020. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Repülő üzemmódban letiltott mindent, kikapcsoltam, visszakapcsoltam, ugyanúgy nem jelenik meg a laptopon az elérhető WI-FI hálózatok között. :(
2020. ápr. 13. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!