Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi 9 lite telefonomon...

Xiaomi mi 9 lite telefonomon MIUI 10 rendszer van, de folyamatosan írja hogy frissítsem MIUI 11-re. Jobb lesz ettől valami?

Figyelt kérdés
Értem hogy frissül. De ettől mi változik? Volt hogy azt hallottam, hogy épphogy nem szabad frissíteni, addig míg az új rendszer nagyon "friss" és nem tesztelt... és lehet olyan is hogy nemhogy jobb, hanem rosszabb lesz a telefon a frissítés után... Van ilyen?

2020. ápr. 13. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem Stabil Miui 11 van Android 9-el és nincs semmi problémám vele, több funkció van benne és jobban optimalizálták a telefonhoz. Kijött már az Android 10 is de arra nekem jelenleg semmi szükségem.
2020. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!