Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldás előfizetéses problémára?

Megoldás előfizetéses problémára?

Figyelt kérdés
a T-mobilnál vagyok előfizetéses, 2 éves hűségnyilatkozatot írtunk alá, abból már letelt 1 év...rengeteg a havi fizetés, nem lehet ezt esetleg korlátozni? vagy olyan csomagot választani amiben kevés a havi kötelező lebeszélhetőség? hogy ezt az előfizetéses kártyát ne használjam hanem helyette vegyek egy rendeset? van valami megoldás erre? bármilyen? azon kívül hogy 60.000-et fizessek be a nyilatkozat felbontásáért...rendes válaszokat kérnék...köszi előre is
2010. júl. 27. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik tarifacsomagban vagy? Illetve hogy irtad alá? 2év hüségnyilatkozat s mennyi a tarifacsomagra aláirt hűséged? Mert a legkisebb tarifacsomag 1850ft. Próbálj meg arra átváltani.Ez az egész lebeszélhető és leesemezhető:D (ez e értelmes volt:D)Eco a tarifacsomag neve.
2010. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen korlátozott csomagok.

Nekem pl.: Eco díjcsomag van, ami havonta 1850 forintot lehet lebeszélni, vagy van Mix díjcsomag, ott havi 2990 forintot lehet lebeszélni.

De itt többet tudhatsz meg a csomagokról:

[link]

2010. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
eco dícsomagom van, de sajnos nem korlátozott :S hiába beszélhetem le az 1850 ft-ot, utána is fizetni kell ha beszélek rajta
2010. júl. 29. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!