Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem? (p30...

Melyik telefont vegyem? (p30 pro vs pixel 4) Többi lent.

Figyelt kérdés

2 Fontosabb szempont lenne nekem

- Kamera (HDR, zoom, night shot, video stabilitás)

- Akku mennyi ideig bírja.

a processzor, meg hogy hány magos engem annyira nem érdekel mert játszani úgy is gépen játszok.

A pixel 4 nek tudom hogy nem bővíthető a memóriája, de ez sem probléma nekem.

Köszi.



2020. ápr. 13. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
p30 pro
2020. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy könnyű kérdés!


A Pixel 4 egy nagyon kicsit erősebb telefon, benchmark teszteken jobbak az eredményei és egy frissítéssel többet kap, azaz Android 13-ig van támogatva (mint a OnePlus telefonok)


A P30 pro meg kamerában jobb egy kicsit, de azért nem annyira, ezen kívül jobb az akkumulátora, illetve ha bármi történne vele egyszerűbb a javítása.

2020. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A kettő közül a Pixel, de ennyiért inkább Sony Xperia 5 amit ajánlanék
2020. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Nekem valamiért jobban bejön a pixel 4 telefon, láttam a YouTubeon videokat a pixel éjszakai fotózásáról és elképsztő, mintha egy canon 6d vel készülne, viszont a huawei zoomja is csodálatos hogy 1km ről meg lehet nèzni kb mi van egy felhőkarcoló legfelső szintjén, azonban engem ez az éjszakai fotózás jobban megfogott másrészt a fizikai mérete alapján is a pixel fog meg, a még kezelhető méretei miatt (legalább 6 col alatt van)
2020. ápr. 13. 19:58
 5/6 A kérdező kommentje:
A huawei gps hibáiből kiindulva a p30 pro nak nincsen olyan gps pozíció ugrálása mint a régebbi huawei telefonoknak?
2020. ápr. 13. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekwm csak sima p30 van de olyan helyen is talal illetve stabil a gps, ahol regebbi telefonjaim nem is talaltal jelet
2020. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!