Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az országban tényleg a Telekom...

Az országban tényleg a Telekom a legjobb mobil szolgáltató?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasni, hogy ők a legjobbak, legjobb lefedettség, stb stb.

Én viszont azt tapasztalom, hogy a 4G hálózaton 5-10 mb a letöltési sebesség, néha alig érteni mit mond a másik híváskor. Csak én vagyok pont rossz helyen? Alföld déli resze, tehát 0 hegy ami arnyékolna.

Vodafone-nál kristálytiszta hívások, és 10-40mb net akármikor mérem. Dual simes telóval vagyok.


2020. ápr. 15. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt igy nem lehet megmondani. Az egyik itt, a masik ott jobb. En Telenoros vagyok es semmi gondom
2020. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a Vodafone-nak sok helyen nincs térereje, Telekom meg a pincében is van.
2020. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Csak én vagyok pont rossz helyen?"

Szerintem igen. Nálunk mindenki Telekomos (Kecskeméttől lakunk nem messze, 20 km), sose volt semmivel baj.

Lemértem neked a mobilnet sebességét Speedtesten, 4G-n (házon belül): a letöltés 11,9 Mbps a feltöltés pedig 3,26 Mbps lett. De ha nem mérem, észre nem veszem hogy csak ennyi, nálam mindig megfelelő a mobilnet sebessége is.

2020. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzós cég mindhárom, jelenleg a Digi szolgáltat a legolcsóbban.
2020. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nincsenek nagy különbségek.


Nagyobb városokban, főbb útvonalakon gyakorlatilag 100%-os a lefedettsége mindhárom szolgáltatónak. A kis falvakban pedig mindegyik lyukacsos, mert nem éri meg 100%-osan lefedni.

2020. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Trevor. ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy mindhárom nagy szolgálatató pénzéhes multi, nem teszek köztük különbséget. Vodás vagyok, mert itt a legolcsóbb a kártyás percdíj (persze csak hazai viszonylatban, amúgy drága).
2020. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Telekom nekem 100-150 körül tölt le és a legtöbb esetben 20-30 körül fel
2020. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vidék (2800 fős falu, BAZ megye), 4G, Telekom.

Ping 27 ms

Le: 70,9 Mbit/s

Fel: 5,06 Mbit/s


Nokia 7 Plus, Android 10

2020. ápr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2: Nálunk meg a Voda a legjobb. A legrosszabb a Telenor. Igazából emiatt se lehet egyértelműen kijelenteni, hogy melyik a legjobb
2020. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!