Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iphoneról?

Mi a véleményetek az iphoneról?

Figyelt kérdés
Azok véleménye érdekelne akiknek volt/van iphoneja. Nektek mi a véleményetek? Megéri? Első iphoneom van, használtan vettem egy 7 plust. Én személy szerint hatalmasat csalodtam. Úgy gondolom, hogy nagyon nem éri meg. Szeretném is lecserélni és úgy gondolom hogy ez volt az első és utolsó Apple telefonom. Ti meg vagytok vele elégedve?
2020. ápr. 15. 19:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Túlárazott tömegtermék.
2020. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

Nekem iphone6 van,használtam kaptam 3 éve talán,előző tulaja szerintem akkor vehette mikor kijött,talán egy évre utána.Igazából zenehallgatásra használom,messenger,instagram,kapcsolattartásra,nekem teljesen megfelel.Mostanában az a baj,hogy hamar merül,bár anno az LG-m is hamar lemerült,sőt,volt,hogy alkalmazásokat zárt be csak úgy,többször fagyott le.

Ennél meg kicsit később diktálja be amiket írok,nem fagy le nekem,igazi veterán :D Nekem megérte,mert kaptam ajiba,de ha ez menthetetlen lesz,biztos LG-t fogok venni és nem almát,az ára miatt inkább :)

2020. ápr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

csak iPhoneonod van? van más apple terméked is?

Ha nincs, akkor persze szívás, mert mac-el tökéletesen együtt működik, mig windowsal nem akar jól működni.

Nekem csak iPhoneonom volt, sosem volt droid. Nem váltanék, mert nehéz lenne átszokni, megtanulni azt a rendszert. Van egy haverom akinek droidja volt mindig és most vett iPhoneont és állandóan szidja.

Nem érti meg mi hogy működik, és mi miért működik úgy, ahogy. Az iOS-ra rá kell szokni és el kell viselni azokat z apróságokat amik nem úgy működnek ahogy elsőre gondolná az ember. Ne mondjátok, hogy droidon nincs ilyen, mert biztos voltatok droiddal is úgy, hogy na most b..om ki az ablakon!

Sok és droidozás után nagy sokk lehet az iPhone, de ha megszokod és főleg van más almás terméked, akkor nagyon jó kis cucc ám! :)

Való igaz, hogy mostanra a droid sok tekintetben beérte, ég sokban le is hagyta és most már nincs akkora különbség a két rendszer között, mint mondjuk 5-6-7-8 éve volt. Akkor nem ugyanabban az univerzumban volt a két rendszer.

2020. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az iPhone ugyanolyan telefon, mint a többi.

Nekem magával a márkával nincs bajom - igaz, néhány dolog nem fér a fejembe, hogy mit miért csinálnak, de nem is foglalkozom vele.


Bajom inkább azokkal van, akik arra büszkék, hogy nekik valamilyen Apple termékük van (tipikusan iPhone), és hogy minden más (leginkább az Android) egy fos, mert Androidból "az 50ezres alsókategórián kívül nem létezik más". (Nem vicc, valaki tényleg ilyeneket írt egy kérdésnél)


"Ti meg vagytok vele elégedve?"

Apámnak volt iPhone 7+ és 6S Plus is. Azokkal meg volt elégedve, nekem meg kifejezetten tetszett a kamera képessége. De amikor váltott egy S10+-ra, akkor valami borzalom nehéz volt átrakni a 6S Plus-ról az adatokat, pedig csak a névjegyek kellettek. (Mielőtt valaki beleköt, több névjegye van, mint amennyit a SIM kezelni tud, így a sima átrakás nem volt opció)

Magamnak viszont nem vennék, nem tudom miért.

2020. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Szarba mártogatott szar, szaröntettel

de ez elomndható a többi szarra is

2020. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Volt androidom ezelőtt, egy xiaomit váltott le ez az iPhone. Már lassan másfél éve van meg viszont egyre inkább utálom. Nem vagyok megelégedve a kamerájával sem. Egy 55ezres telefont néztem most ki és szarra veri a kamerája az iphonet. Nekem az is nagy negatívum hogy olyan játékkal nem tudok játszani ami nincs fent appstoreon, mert másfél nap alatt ugyan leszedem máshonnan de egy nap után már nem enged játszani mert nem lehet ellenőrizni. Nem fér a fejembe hogy miért ekkora penzlehuzas ez a dolog.. szerintem az Apple cég dolgozói nem abból a pár száz forintból élnek meg amit a játékokra költok...
2020. ápr. 15. 19:45
 7/21 anonim ***** válasza:
24%

ha rendesen vásárolnál a google play-en akkor is odafizetnéd a gatyádat hidd el. Nem akarom védeni az applet, mert ők us kapnak 30%-ot a játék árából, de a játék és más appok készítői is elmehetnek a........ kifizetsz 1000-2000 forintit egy játékért és még mindig tele van reklámmal, még fizess 3000-et évente, hogy ne legyen reklámos és még 5000-et, hogy minden funkciót tudj használni.

Sajnos efelé a világ felé halad minden platfornon (iphone, mac, windows, droit) az alkalmazásgyártók törekcései.

2020. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van. Viszont androidra le tudsz tölteni APKt iosre pedig nem
2020. ápr. 15. 23:32
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tularazott szar.

Most kerdezte lejjebb valami ostoba, hogy szerinte jo vetel-e az iphone xr akarmicsoda 200 ezer ft-ert...

Megneztem a specifikacioit... 800*1200-as felbontas... Fullhd 30fps kamera... 200 ezerert... 3 GB ram.. ez mindent elmond a telefonrol szerintem.... Ezt a 70 ezres androidos telefonok mar nem kicsit verik

2020. ápr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

#9

Tudni kell, hogy az emberek nem magáért a telefonért vannak oda, hanem az iOS-ért (meg a márkáért).

Ez így elég sok mindent megmagyaráz.

2020. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!