Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iphoneról?

Mi a véleményetek az iphoneról?

Figyelt kérdés
Azok véleménye érdekelne akiknek volt/van iphoneja. Nektek mi a véleményetek? Megéri? Első iphoneom van, használtan vettem egy 7 plust. Én személy szerint hatalmasat csalodtam. Úgy gondolom, hogy nagyon nem éri meg. Szeretném is lecserélni és úgy gondolom hogy ez volt az első és utolsó Apple telefonom. Ti meg vagytok vele elégedve?
2020. ápr. 15. 19:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát engem nem igazán hoz lázba hogy alma van a hátulján 😂. Aztán meg az IOS se olyan nagy durranás szerintem. Lekorlatozottnak érzem magam mióta IOSt használok
2020. ápr. 16. 09:41
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#11

Mert az is. :D Androidhoz képest.

Én nem tudom elképzelni, hogy ha valami kell, ne töltsem le külső forrásból, vagy egy alkalmazásból ne szedjem ki a reklámokat Lucky Patcherrel.

2020. ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem droidom van, semmi gpnd vele, semmi kompatibilitási probléma, simán összekötöm a pc-vel, semmi külön program meg vacakolás nem kell hozzá, felismeri, fülhallgatót is bármelyiket kezeli, legyen az egy drágább model, vagy egy olcsó kínai akár. Ha megtörik a töltőkábel, elugrok ide a meg közelebbi tescoba, aztán veszek valami 1000-2000 Ft-os micro usb kábelt. Szoftveresen is kielégíti az igényeimet, youtube, messenger, gmail,böngészés.

Ezekhez tökéletesen elég egy 60 ezer ft-os android rendszerű telefon. Nem kell hozzá több százezres, csak azért, hogy az ember nézegesse, hogy valaki már beleharapott a hátlapon az almába.

2020. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%

ez egy telefon

mindenre tökéletes amire használom

mindent rátudok kalozkodni amit akarok pedig nem vagyok hacker csak tudom használni az itunest

3 éves 7esem van és azon kivűl hogy idővel tönkremegy az akksi ami az én felhasználásomnak köszönhető semmi baja

rendszer stabil , nem érzem magam lekorlátozva mert anno az androidos telón se rootoltam meg téma … ilyen dolgok amiktől állítólag nem vagyok lekorlátozva...

megvagyok elégedve legyen annyi elég ha te nem akkor add el vagy mit bánom én , de az 55 ezer forintos telóra kiváncsi leszek fél év múlva mennyire fog akadni rajta minden

ezzel nem az androidot szidom mert jól müködik hanem az olcsó droidot aminek olyan a memoria kezelése ha kilépsz a böngészőből ujra bekell tölteni az oldalt mert elfelejtette h whats up

2020. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnál segíteni?
2020. ápr. 16. 15:59
 16/21 A kérdező kommentje:
Ami meg igazán zavar az az, hogy több százezres a telefon és allandoan a töltőn lóg. Volt egy olcsó xiaomim ezelott de az egy napot kibírt ugyanannyi használattal mint ez. Éjszaka fel töltöm lemerul és utána egyfolytában tolton van. Mindig le van merulve. Azért erre is gondolhatna az Apple...
2020. ápr. 16. 16:13
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abban az időben volt iphoneom, amikor még hatalmas különbség volt android és ios között (iphone 4s). Az egy nagyon összerakott teló volt, 3 évig használtam, utána android. Főképp azért, mert én inkább használtan veszem a telefonokat, egy viszonylag jó-csúcs- androidot meglehet kapni 1 évesen 110ért, addig egy 3 éves iphoneért is képesek a madarak 100+k-t fizetni.


Az újak (11, 11pro), biztos brutálisan jó telefonok, de azért már nagyon elszaladt a ló az összes gyártóval.. főleg az apple-lel, és ahogy olvasom fórumokat, már az iOS se olyan atom stabil.


Ha meguntad/nem vagy vele megelégedve, add el, elviszik hamar, és vegyél egy androidos telót, és akkor meglátod. Ilyentől nem kell félni, hogy "új rendszer", parányi különbségek vannak már, és te csak egy felhasználó vagy, nem írsz rá szoftvereket, hogy "meg kelljen tanulni" bármit is hozzá :)

2020. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17 esnek mondanám h tökmindegy kimit hisz az applenek van státusz szimbóluma mint

és egy androidnak pár év után 1/5 re esik az értéke a használtpiacon

nemis kapnak annyi frissítést meg izé hozé

de ezt az éjszaka töltést sose értettem mire jó, jobban gyilkolja az akksit , persze már van az iPhone be ilyen akku kimélő mód ami idővel megtanulja a töltési szokásaid de érted

ezek az akksik 500 teljes töltésre vannak kitalálva

2020. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

itt státuszszimbólum maximum.. hogy lehet egy 4-5 éves valami státuszszimbólum?


Igen, kapják, 4 évig a frissítéseket, amikből a 2. év után már kb csak biztonsági frissítésnek felelnek meg + belassul tőlük az addig szuper gyors iphone (4s-emnél ez volt).


Én nem vagyok fanboy, volt már mindenféle telefonom, imádtam a 4s-t, de utána nem láttam már azt a hatalmas különbséget.


aki bevásárolt appstore-on csomó pénzért appokat, apple ökoszisztémában él otthon (macbook + iwatch), az nyilván nem fog váltani, de nem véletlen, hogy az apple fanboyoknak is már elege van a márkából (handras, magyarósi stb..)

2020. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%

úgy lehet státusszimbólum ahogy sok embernél a bmw, audi , merci…

és mondjuk nem a Suzuki swift lesz az

szerintem érted mire akarok kijukadni

mindegy milyen telefont használ az ember , a csúcskategória és a közép-alsó között érezni fogod a különbséget használatba meg mindenbe

2020. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!