Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik szótárfüzet app...

Létezik szótárfüzet app (Androidra)?

Figyelt kérdés
Szóval amibe úgy lehet jegyzetelni, mint egy igazi szótárfüzetbe: vannak vonalak vízszintesen és van egy vonal függőlegesen közepén.
2020. ápr. 16. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan létezik, ahol magadnak adod meg a szavakat. Lehet benne mappákat is létre hozni és úgy témák szerint rendezni stb. Én középiskolásként használtam, arra jó volt amire kellett. Viszont kinézetileg nem az a klasszikus szótár, nincs a közepén elválasztó stb. Inkább mint egy fordító ahol magadnak adod meg a szavakat, amikre épp szükséged van az órai anyaghoz. De a jelentés egymás mellett van és egész jól átlátható :D


Anno "saját szótáram" volt a neve, nem tudom azóta változott e.

2020. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!