Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon kirootolásához kérek...

Telefon kirootolásához kérek segítséget? Huawei

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném huawei p9es telefonom kirootolni, mivel érdekel a téma, de nem sikerült sehogy se rajönnöm hogy hogyan tudnám. Programozóként tanulok, és hobbiból szeretném kiprobalni ezt a "oldalát" a informatikának. Elkeseredésemben már kipróbáltam a csodákra képes, kingroot kingorootot is de nyilván ahogy számítottam is rá nem működtek... Hiába raktam be a hibakeresest mindig leallt és failt írt. Szóval a kérdésem az lenne, hogyan tudom a huawei p9 telefont rootolni? Válaszokat köszönöm! A telefonra nem érkezik már android frissítés 7.0 perpill

2020. ápr. 17. 03:10
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Első oldalon az összefoglaló. Vagy akár ottani segítségkérés.

2020. ápr. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Huawei-nél nem egy gyerekálom a root, tekintve hogy a gyártó évekkel ezelőtt szigorított ilyen téren, hivatalosan nincs mód már bootloader nyitásra, illetve a saját SoC-juk is megnehezíti a történetet, nem hiába nem szeretik a "komolyabb" android felhasználók.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=aT3MODvEoKg&feature=emb_title

2020. ápr. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat 😃 ha egy samsungot szerzek akkor azon meg tudok ugyeskedni? A50 2016nem gondoltam hogy a huawei szigorúan fogja... Mivel ők is android alapuak
2020. ápr. 17. 04:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Bootloader nyitni és zarni kell? Hogy rootolni tudjak, vagy elég csak a root pontot nézni hlgy belepsz fastboostba és követed a utasításokat?
2020. ápr. 17. 04:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Zoligyerek nevű felhasználó linkjére gondolok a twrp és root telepítés opciora
2020. ápr. 17. 04:24
 6/8 A kérdező kommentje:
" a bootloader nem mindegyik P9 -nél zárható ingyenesen LOCKED állapotral. Amennyiben a gyári ROM nem zárja vissza, úgy lejjebb a fizetős DCUnlocker -rel lehet nyom nélkül zárni. Jelenleg a felhasználói visszajelzések alapján L09 és L19 esetén android 6 és a android 7 (- nem végleges, béta) gyári ROM -ok zárnak" ez a utolsó amit kérdezek. Nekem L19es 7. Android van, az a jó ha zár? Kicsit összetetten fogalmazott. Köszi a türelmeteket 😁
2020. ápr. 17. 04:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Sony-kat egyszerű volt rootolni anno. Samsungokat sem nehez sztem de mar azokat nem rootolgattam, kieltem magamat a sony-nal. Bl-t nyitni, visszazarni is egyszerű volt. Keves informatikai ismerettel megoldottam csak leírás alapjan, ugyh. nem volt valami örjöngőség. Bar a nagy haszna nem volt. Tekergettem az órajeleket. Főzött rom-okat raktam fel de anno ez meg gyerekcipőben jart igy nem volt sok valasztas.
2020. ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Huaweit nem lehet már rootolni, mivel kéne a kód kinyitni a bootloadert.


Én vennék egy olyan telefont, amire van LineageOS támogatás és akkor azt raknám rá. Egy Xiaomi ilyen célra teljesen megfelelne. (pl ha használtan veszel egy Xiaomi Mi A1-et ilyen 20-30ért, azzal el lehet lenni)

2020. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!