Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen telefont vennétek...

Ti milyen telefont vennétek egy 7 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen telefont vegyek a 7 éves kisfiamnak ? Nem szeretnék drágát , de mégse valami gagyi kínai legyen . Lehet drágább is csak elejtés esetén ne törjön 8 felé :)

2020. ápr. 17. 11:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Milyen telefont vennék egy 7 éves fiúnak?

Semmilyet. 7 éves fiam vany nem kap telefont még, ha ettől szaranya leszek, akkor rendben.

Ha mindenképp venni akarsz, vegyél egy nyomogombosat, amin fel tud hívni mamát, téged, vagy az apját, aztán kész.

2020. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Van a caterpillarnak nyomógombosa, na az nem törik, igazi strapatelefon. Az pont jó lesz.
2020. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
59%

Én valamilyen olcsóbb nyomógombosat vennék, ha azt véletlenül elrontja, akkor sem ér nagy anyagi veszteség. :D

Később majd kaphat helyette egy okostelefont, de az még nem szükséges szerintem.

2020. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
31%

Semmilyet.

Minek?

Suliba nem vihetné,tiltott. Ha történik valami a suli hív.

Vittem hoztam. Most itthon van 0-24ben.

Csak apjához megy a láthatásra. Ott sem kell. Keres apja ha kellene.

Itthon tanulás van délelőtt,ebéd,délután programok,kerti munka,játékidő.

Adj inkább neki napi szinten feladatokat,taníts neki újat.

Fiam pl megtanult ablakot pucolni,de már felmos söpör,porszívózik,mosogat

És lista alapján mérleggel kalácsot is tud sütni kenyérsütővel...nem vicc!

2020. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
61%
Minek. Vasarnap lesz 7eves a lanyom es nincs telefonja sem. A suliban ugy is elzarnak es csak a nap vegen adjak vissza nekik. Egyik ismerosom okos orat vett neki es abba tettek a sim kartyat.
2020. ápr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
74%
Fisher price-t
2020. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 1Léna válasza:
70%

Nem vennék neki telefont.

Ha ennek ellenére vennél neki, akkor azon gondolkozz el, hogy hogyan magyaráznád el a telefonhazsnálat veszélyeit egy 7 évesnek? Abban biztos vagyok, hogy nem vennél egy 7 évesnek éleslövedékkel pisztolyt. A telefon nem csak praktikus, de veszélyes is lehet. Tudod-e hogyan, milyen beállításokat lehet a gyermeked védelmében telepíteni?

Ha az kenne az okod, hogy más gyereknél már láttál, akkor sem biztos, hogy ez a Te gyermeked számára hasznos. Nehéz a gyermekek kéréseinek ellenálni, főleg, ha van rá fedezet, de a gyermek nem fenőtt, Neked kell az Ő érdekében, felelős döntéseket hoznod. Mérlegelni, hogy hosszútávon ez segíti-e a felelős, önálló felnőtté válását.

2020. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%
Nokia 105 pont jó lesz neki. Csak alap funkciók vannak benne, tehát nem lesz függő, de azért van benne játék, ha esetleg unatkozna. Okostelefont minél később.
2020. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
72%
Szerintem vegyél neki egy nyomógombosat. Az nagyon jól bírja. Ha meg emiatt az osztálytársai elkezdik majd szekálni (de most úgy sincs iskola), akkor meg hagyd a francba őket, mert egy 2. osztályos gyereknek nem kell okostelefon.
2020. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

7 évesnek???????? Na jó, ha vennél neki akkor itt egy kis lista: [link]

Ennél jobbakat semmiképpen! Múltkor láttam egy apukát a Samsung-boltban, kérdezte az eladót hogy milyet ajánl 9 évesnek? Ő valami Samsung Galaxy Note 10-re gondolt.

2020. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!