Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxi A50-es...

A samsung galaxi A50-es okostelefon, egyben számítógép is?

Figyelt kérdés

Ha nekem se gépem, se laptopom, se tabletem, csak egy a50 es telefonom van, azon is tudok mindent csinálni, helyettesíti az asztali gépet is, csak ugye kisebb, de azt olvastam, hogy 2 évet simán kibír az a50, ha nagyom használva van, akkor is.


Igaz ez, igaz, hogy az a50 is számítógép, söt telefon, de inkább számítógépnek mondhatjuk?



2020. ápr. 17. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden okostelefon egy kis számítógép, sajátos lehetőségekkel és sajátos korlátokkal. Nem tudjuk, neked mi a "mindent csinálni". Alap dolgokat meg lehet oldani egy telefonon: böngészés, levelezés, egyszerűbb dokumentumszerkesztések. Ha neked ennyi elég és megfelel az egérmozi. Jóval komfortosabb és gyorsabb, hogy ha otg-n rádugsz bill-t és egeret, mondjuk regényírásra akkor is van jobb megoldás. Érdemi munkára nyilván számítógép kell.
2020. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint előttem írták, minden okostelefon egy PC is gyakorlatilag. Persze sajátos dolgokkal. Általánosságban jóval kisebb terhelést bír, sok alkalmazás lehetőségei korlátoltak mobilon (pl Office), és a fizikai billentyűzet hiánya is több nehézséget, vagy éppen előnyt okoz.

Az a50 kibírhat 2 évet, de nem szabályszerű. Ha nagyon használva van, vagy nagyon meg van terhelve fizikailag, akkor hamarabb tönkremehet.

Távolról sem mondható inkább számítógépnek. Csak sok Pc-s dolog kivitelezhető rajta.

2020. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
Igen. Ez az eszköz egy általános célú számítógép, a felépítésében/működésében teljesen megegyezik az asztali gépekkel -természetesen a méretéből adódóan mások a perifériái. A kezelőfelülete is ennek megfelelő, de az Android alapvetően ugyanaz a Linux, amit asztali gépektől a szerverfarmokig szinte mindenhol használnak...
2020. ápr. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!