Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet teljesen kihasználn...

Hogy lehet teljesen kihasználni egy iphone képességeit, számítógép nélkül?

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Mit akarsz kihasznalni ? Az iranytut? Tevedj el.

A 200Ft-ba kerulo zeneket? Vedd meg az osszeset.

Az extra torekeny kijelzot? Dobald.

Az iMassaget? Keress meg egy olyan hulyet aki belep oda csak miattad ,ahelyett ,hogy pl Messengeren beszelgetnetek.

Vagy talan azt akarod kihasznalni,hogy ha 2 forint tartozasod van akkor se letoltes se frissites?

Esetleg azt,hogy a sima jolbevalt szabvamy tolto nemjo hozza?

A valutavalto hasznos lehet ,ha nemtudod hasznalni a googlet ,hogy keress egy valutavaltot.


Nem a keszulekek ellen vagyok,volt iphoneom,szerettem ,de a kerdes hulyeseg. Kb ugyanugy lehet kihasznalni egy iphonet mint egy androidot. Nem fog senki elkezdeni tozsdezni a valutavalto miatt es kirandulgatni sem az iranytu miatt. Aki a messengert szereti az sem fog atterni iMassagere.

2019. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
A kakis emoji kimaradt.
2019. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Ezt úgy kérdezed, mintha számítógép nélkül félkarú óriás lenne.

Kell hozzá számítógép egyébként?

Azt hittem, mobiltelefon.

2019. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem egészen világos, hogy mit értesz "teljesen kihasználni" alatt, de ha az iOS adta, iCloud-hoz kötött lehetőségekre gondolsz (hívás/üzenet továbbítása más készülékre, megosztott vágólap, másik eszköz, pl. AppleTV beállítása egyszerűen, stb.), akkor úgy gondolom nem kell pilótavizsga ahhoz, hogy érezd: sehogyan. Sőt. Olyan számítógép is kevés, amin nem macOS fut.
2019. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!