Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonom, lehet...

Leejtettem a telefonom, lehet baja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
3 napja ejtettem le, azóta hallok ilyen kis zörgő hangot, ha picit megrázom. Lehet, kis valami letört benne, sőt biztosan. Volt rajta, egy gumi védőtök, de igazából ennyi. A képernyő részét nem védte. Amúgy, hibátlan, nem észleltem semmit, csak ez a kis letört valami zörög benne. Szerintetek ez okozhat gondot? Sony Xperia xa2 Ultra

2020. ápr. 18. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy régi Xperiám, amiben több éve zörög valami, mégis tökéletesen működik.

Nem érdemes vele foglalkozni.

2020. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hol zörög? a kameránál? mert ott alapból szoktak zörögni kicsit, mert az autófokusz miatt nem fixek a lencsék.
2020. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Talán a telefon legaljaról hallom, ha jól veszem ki.
2020. ápr. 19. 00:49
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen telefonom volt, és nekem is ugyanez volt a baja. De amúgy semmiben nem gátolta a működését, semmi probléma nem volt utána sem vele. (Csak leejtettem tok nélkül a sarkára és befolyt a képernyő). Jaa és az alján és a tetején is levált nekem az a fém darab, elengedte a ragasztás.
2020. máj. 18. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!