Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy galaxy s2 telefonom...

Van egy galaxy s2 telefonom ès tegnap vèletlenü leejtettem az ágy mellè a kemèny földre ès eset le többször is règen ès most folyton laggol lefagy, nèha pedig magátol softveres furcsaságok lèpnek fel az szeretnèm mi sèrült meg benne?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokminden lehet...memoria pl...

De az a telefon nekem mar 3 eve is lagolt,szoval siman lehet,hogy az esestol eszebe jutott hogy idejetmult keszulek

2018. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért használom még a telefont mert régen elkeztem vele softveres gyorsításokat végezni és új rendes használható op rendszert felrakni és vitt mindent amit akartam a net gyors volt és sosem fagyott le
2018. ápr. 10. 06:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok dolog sérülhetet, de szerintem az alaplapja sérült, nem gazdaságos a javíttatása
2018. ápr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:

Nem kell ahjoz ssmmi sérülés, gogy egy reménytelenül elavult őskövület a használhatatlanságig lassuljon akár egy alapszolgáltatás meghívásától is.

Főleg ha bele lett berhelve a rendszerbe is...

2018. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!