Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legolcsobb, de még...

Melyik a legolcsobb, de még használhato okostelefon?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi számít használhatónak?

Xiaomi Redmi 7A van a családban, telefonálásra, SMS-re, Messenger, Facebookra van használva. Ezekre jó.

2020. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
annyi hogy viszonylag sok appot használnék. mol limo, bankok appjai, tesco, spar, lidli, aldo, penny, bkk futár, posta, stb stb. kb ilyen ilyen szintuek, semmi komoly app. játék nem lenne, fotozás vieozás csak facebe posztolás szintjén.
2020. ápr. 20. 11:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Amelyiket adott üzlet a legolcsóbban adja. Olyan telefont nyilván nem árulnak ami nem használható.
2020. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ezekre a feltételek miatt már nem érné meg a legolcsóbbat megvenni, ha ennyi mindenre használod, akkor is 30-50k között érdemes nézelődni, de a legolcsóbb 12 ezres telefon is tudja ezeket a szolgáltatásokat használni, csak belassul/befagy/gyorsanlemerül és nem csinál jó minőségű képet facebookra nézve sem.
2020. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ILike X1
2020. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"csak belassul/befagy/gyorsanlemerül" én használhatoság alatt azt értem, hogy nincs ilyen gond vele.
2020. ápr. 20. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:
A Xiaomi telefonok nagyon jók szerintem. Minden lótúrót rátelepíthetsz.
2020. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!