Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefon csatlakozó...

Mi a baja a telefon csatlakozójának?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem Xiaomi telefont. Egy idő után feltűnt hogy a Jack csatlakozójánál valami hibás. Ha bedugok egy fülhallgatót (többfélével próbáltam) akkor érzékei a telefon, a zenét is lejátssza, de ha hozzáérek a csatlakozáshoz vagy valami miatt megmozdul a füles zsinórja, akkor már nem is csatlakozik hozzá. Erre van valamiféle garancia/megoldás? Rettentő zavaró hogy egyszerűen nem lehet normálisan használni.

2020. ápr. 20. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki van lazulva. Szerintem egy csere megoldja.
2020. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nézd meg a garanciát hogy mire érvényes ott kell írja. Amúgy 100% Hogy hibás, ha szarból így csinált ha viszont először meg ment akkor lehet te nyomkodtad el, viszont nem volt bele piszkálja ezért a garancia érvényes.
2020. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez jó volt startbol ** bocsánat 😂😂
2020. ápr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MancsWolf ***** válasza:
Ha több fülessel ezt csinálja akkor egyértelműen aljzat hiba. Küldd vissza. De xiaomi szervize elég k*csög. Nekem USB-C csati lett kontaktos 1 hét után egy MI A1 en. Szerviz elküld ( edigital vétel), erre jön mail hogy sajnos nem garanciális hiba mert külső erőbehatás miatt sérült a csati. 9800+fa lesz a javítás, kérem e. Mondom WTF? Mindig vigyázok telefonjaimra. De mivel telefonra szükségem volt kénytelen voltam kifizetni.
2020. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem én rontottam el, mert már az elején ilyen volt, csak akkor annyira nem foglalkoztam vele. Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2020. ápr. 20. 22:28
 6/6 RivalTin ***** válasza:
Nekem ugyanilyen problémám van egy Huawei telefonnal. Fejhallgatómnak cseréltem a jack-jack kábelén, ez megoldotta a problémát. A 3.5 mm-es jack csatlakozó felületi bevonata nincs lekopva? Lehet, hogy az a problémája.
2020. ápr. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!