Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem dobja fel az airpods...

Miért nem dobja fel az airpods pro a töltöttségi szintet?

Figyelt kérdés
Benne van a tokban. A két füles, főképernyőn vagyok, felnyitom a tokot és nem jőn fel semmi.. pedig csatlakozva van és a siri is megy.. a zene is szól..

2020. ápr. 21. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom... nekem is sokszor csak 4-5 kinyitás becsukás után dobja fel.

kapcsolt ki a telefonon a bluetooth, majd vissza.

meg indítsd újra a telefont, hátha

2020. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor csak 3-4 felnyitás után szokott (2nd gen AirPods). Ha nagyon nem akarja, akkor először kérdezd meg Siritől (,,Hey Siri, how’s the Battery of my AirPods?”). Ha tudja, akkor nézd meg újból, hogy feldobja-e, ha nem dobja fel vagy Síri sem tudja, akkor telefont/BT kapcsolatot indítsd újra!
2020. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy teljes reset rakta rendbe az AirPods 2-t. Ki kell venni a tokból a fülest, teljesen lemeríteni. Ha megvan, meg kell szüntetni a párosítást a telefonnal és a füles tokján 15 másodpercig nyomni a gombot. Ezután fülesek vissza, majd teljes feltöltés. Ha ez sem működik, akkor garanciáztatás.
2020. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!