Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11-en rendszeresen...

Iphone 11-en rendszeresen lefagy az excel de miért?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy egy üres táblázatot alig bir megnyitni és 1-2 percre rá lefagy és amit eddig dolgoztam rajta kezdhetem előről? már letöröltem vissza telepitettem utána is ezt csinálja. Milyen telefont érdemes vásárolni amin elfut egy excel és lehet használni gördülékenyen?
2020. ápr. 21. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy "csúcstelefonon" nem fut rendesen, akkor semilyet. Amúgy ha ilyen drága telefonra van pénzed, akkor egy laptopra is van.
2020. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei telefonon és tableten gond nélkül megy, több "lap" sem okoz gondot.
2020. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem 11 pro-n semmi gond az exellel... sokezer soros táblázatokat is gond nélkül kezel és gördülékenyen működik.

de a korábbi iPhonejaim is ilyenek voltak. Nálad valami egyedi probléma lehet.

2020. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Milyen telefont érdemes vásárolni amin elfut egy excel és lehet használni gördülékenyen?"


Troll kérdés?

2020. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ilyen kérdéseknek annyi értelme van h semennyi

ez egy ms alkalmazás nem az apple sajátja igy nyilván szarul lett optimalizálva és a te telefonodon ez a verzió szarul fut míg másoknak jó

majd megoldja egy ujabb verziója

bár ha ezt így elkellet magyarázni akkor fingod nincs a telefonokhoz meg az alkalmazásokhoz

2020. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!