Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Googletevékenysegeim között...

Maryka2020 kérdése:

A Googletevékenysegeim között megjelent a Themes, com.huawei. Hidisc, com.huawei sistemanager, com. Android settings, tudjatok mik ezek? Hová léptek be az eszközön?

Figyelt kérdés
Huawei
2020. ápr. 22. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Themes: A Huawei témákat kezelő alkalmazása.


"com.huawei. Hidisc, com.huawei sistemanager": Az előbbi szerintem akkor lett használva, amikor rádugtad a gépre a telefont, utóbbi meg természetes, hogy fut, mivel rendszerkezelő alkalmazás.


"com. Android settings"

Ez meg valószínűleg csak a beállítások.


Semmi miatt nem kell aggódnod.

"Hová léptek be az eszközön?" Kicsoda?

2020. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A telefon abban az órákan nem volt a kezembe,arra vagyok kivancsi hova léptek be?
2020. ápr. 23. 06:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nincs a kezedben, még futnak folyamatok.

A rendszerkezelő, taláén a hidisc és a settings is indokolt.

Arra még mindig nem kaptam választ, hogy mire gondolsz, mi/ki lépett be...

2020. ápr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyert fontos hogy ki,a tudtom nélkül használták a telefonomat, én arra voltam kíváncsi hogy mit csinált rajta, ha ebben tudtok segíteni?
2020. ápr. 25. 09:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztosan tudod, hogy tudtod nélkül használták a telefonod?

Már csak azért kérdezem, mert ezek rendszerfolyamatok, amik mindig futnak.

Így nem lehet megállapítani, hogy hova léptek be.

Futott más folyamat abban az időszakban, amikor szerinted használta valaki a telefonod?

2020. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igen tudtom nélkül, mikor élveztem üzemmeleg volt ez volt a furcsa és kezdtem keresgélni, a Themes be mit kereshetett szerinted?
2020. ápr. 25. 18:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvettem üzemmeleg volt
2020. ápr. 25. 18:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én azt nem tudom, hogy a témákban mit keresett a személy. Gyakorlatilag semmi infót nem tudhatott meg csak a témákból.
2020. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!