Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat ma 35%-os...

A telefonomat ma 35%-os akkunál ujra indítottam és ujraindítást követően már csak 3%-on volt ez miért van?

Figyelt kérdés
egyébként utána felraktam töltőre töltődött kb 4 órát és 4 óra töltés után még csak 62%-on volt majd amikor meg elégeltem és lehúztam töltőről ismét azt mutatta hogy 100%
2020. ápr. 22. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Valószínűleg cellazárlatos az akksid.
2020. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Régebbi MTK-s telók is csináltak ilyet. Pl. Doogee X5 és társai, amikor sokat voltak készenlétiben akkor nem tudták "jól számolni" hogy épp "hol tart az akku" kapacitásban. Persze újraindítás után mindig előjött hogy már nem 56% van az akkuban hanem csak 20 :D

Viszont folyamatos használat mellett pontosan mutatta csak sleep üzemmodban nem követte nyomon.


De ha normális minőségű telefonod van akkor lehet haldoklik az akku.

2020. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#1: Nyilván. Egy cella az egész...
2020. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!