Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Instagram Boomerang? Többi lent

Instagram Boomerang? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval letöltottem és csináltam vele par boomerangot. Aztutan kitoroltem egy parat, de par perc mulva lattam hogy visszajutottak. Ujra csinaltam egyet es kitoroltem, az viszont mar nem jott vissza. Miert csinalta ezt? Tapasztalt valaki hasonlot? Biztonságos amugy ez az app?

2020. ápr. 22. 22:20
 1/2 anonim válasza:
Biztonságos, különben nem lenne a Play áruházban. Én ingább az instán belül használom, hiszen csak foglalná a helyet.
2020. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is eleinte az instan belül használtam, de ott eléggé rossz volt a minőség. Amiota kulon hasznalom sokkal tisztább))am köszi a választ!
2020. máj. 1. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!