Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem hozhatok ki telefont egy...

Nem hozhatok ki telefont egy szolgáltatótól sem?

Figyelt kérdés
Korábban volt egy tartozásom a T-mobile-nál, ami rendezve lett, de BAR listára tettek, és nem tudom, hogy meddig nem hozhatok ki telefont. Most nagy szükségem lett volna egy új előfizetésre, mert a telefonom tönkrement, és mivel telefonon intéztem eddig is mindent, teljesen meg vagyok lőve. Még rendelni sem enged pl a Vodafone, ott láttam olyan tarifacsomagot, ami nekem megfelelne. Most akkor csak úgy oldhatom meg, ha teljes áron veszek egy telefont új előfizetéssel? Egyáltalán miért vagyok a BAR listán, ha kifizettem az adósságot is?

2020. ápr. 23. 09:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán, ha teljes áron intézem a dolgot, kell munkáltatói igazolás, vagy bármi? Mert a vírushelyzet miatt kirúgtak. Fusimunkákkal persze meg tudom oldani, hogy legyen fizetve a telefonszámlám, meg van annyi félretéve is, de nincs munkáltatói igazolásom, meg más papírom sem, amit kérhetnek esetleg...
2020. ápr. 23. 09:26
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél használtat!
2020. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy összegben kifizeted nem kell igazolás.


"a mulasztás által érintett szerződés a lezárástól számított 5 évig (a mulasztástól számított legfeljebb 10 évig) látható a rendszerben."

Szal elég sokáig rajta leszel a KHR listán sajnos...

[link]

2020. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most se venni akarsz telefont, hanem "kihozni".
2020. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hogy vételnek, vagy kihozatalnak nevezzük, a lényegen, hogy szükségem van egy működő telefonra, nem változtat. A telefonom javíttatása meg többe kerülne, mint venni egy másikat.
2020. ápr. 23. 10:13
 6/10 lali51 ***** válasza:
100%
Az árukeresön kiválasztod a neked megfelelőt megrendeled utánvéttel,2-3.napon belül kiviszik.
2020. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszel Emagon aztan kesz
2020. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

"meg van annyi félretéve is,"

Akkor,mi a kérdés,

Vásárolni kell ...Nem "kihozni"

2020. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Emagrol veszel egy ujj telefont vannak ott is olcsobb darabok amik használhatók
2020. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most vettem az Euronicstól, kp ra. A pénzen kívül semmit sem kértek.
2020. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!