Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol vennél telefont: szolgálta...

Hol vennél telefont: szolgáltatótól újat garival, gsm boltban olcsóbban használtat, v hirdetésből használtat olcsón?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Én mindig újonnan vettem, garanciával és biztosítassal. Lehet jóval drágább, de szerintem megèri
2019. febr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%

Csak szolgáltató vagy nagy bolt, pl.: Media Markt.


Aki ilyen aluljárós boltból, meg főleg Vakeráról vesz, és megszívja, na az meg is érdemli!

2019. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mivel én általában addig nyúzok egy telefont, amíg majdnem hogy használhatatlan lesz (ez általában 3-4 év), ezért én szolgáltatótól szoktam 2 éves részletre. Igen, tudom, ugyanannyi vagy még kicsit drágább, mintha máshol venném, de könnyebben adok ki havonta pár ezer forintot, mint egybe 150-200 ezret és még külön sem kell foglalkoznom vele, mert egybe fizetem a csomagom havidíjával. Ettől függetlenül nem ítélem el azokat sem, akik használtan néznek telefont, mert bőven van választék, illetve a gsm boltosokat sem, csak ott figyelni kell, hogy milyen garanciát adnak a termékre.
2019. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is mert használttal eléggé lutri hogy milyen, nem tudni esett e már wcbe vagy hasonló.
2019. febr. 21. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy biztos, hogy gsm boltból soha.
2019. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Újat nem szolgáltatótól, hanem normális, megbízható, gyári garanciát adó webshopból, GSM undorító ott semmiképp, hirdetésből talán ha valami normálisabb oldal (pl. hardverapró), és megbízható az értékelő.
2019. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én Hardverapró-ról vettem már telefont, olyan eladótól, akinek jó értékelései voltak és semmi gond nem volt se a telefonnal, se az adás-vétellel. Illetve árultam is ott telefont, amit meg is vettek, de a vevő pár nap múlva írt, hogy mégse kell neki. Újabb találkozó, telefont visszakaptam, pénzt visszaadtam, szóval itt se volt gond, legfeljebb annyi, hogy nem valósult meg az ūzlet, de ilyen meg előfordulhat bárkivel. Ettől függetlenūl nem árt figyelni, mert csalók mindenhol vannak! Mondjuk az új telót, megbízható boltból én is jobban preferálom, de ettől még nyugodtan vehetsz használtat, csak legyél körültekintő! A GSM-eket viszont tényleg kerüld!
2019. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Estádio de Felchút ***** válasza:

"gsm boltban olcsóbban használtat, v hirdetésből használtat olcsón"


Vadász, vadász, miért is jársz te ide?

2019. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vettem egyszer egy Samsung telefont 100 ezer forintért GSM boltban, úgy vigyáztam rá, mint a hímes tojásra. Fél év se telt el és egyszer váratlanul kikapcsolt és többet nem kapcsolt be, de a GSM boltban csak 3 hónapot vállaltak rá. Biztosra mennek, mert 3 hónapig talán még megy, utána meg már nincs többé gondjuk vele. Aztán bevittem szervizbe több helyre, a Samsung boltba is, mindenhol azt mondták, hogy ilyen problémát még ők sosem láttak. Szóval GSM boltban nem éri meg, szolgáltatónál sokkal többe jön ki és a hűségidö miatt muszáj ott maradnod. Szóval én a Mediára és hasonló boltokra szavazok, ott is vannak kedveznények, Black Friday stb.
2019. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!