Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy nyugdíjasoknak szánt...

Egy nyugdíjasoknak szánt nyomógombos telefon hány évet bír ki?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 24. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
3-4, akkucserével esetleg 6-8.
2020. ápr. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első hülyeséget ír, én 10 évig használtam egy nyomógombos Samsungot, és az akkuja mai napig tökéletes, csak a kijelzője romlott el!

Most egy Doro-m van, remélem, hogy az is bírni fogja legalább addig!

2020. ápr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mestersarkany01 ***** válasza:
Nincs nagyon megszabva, magától 15ig nagyjából, de kihúzódhat, viszont használattól függ.
2020. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nagyanyám már nyúzza az övét vagy 5+ éve
2020. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Van egy 7 és egy 17 éves telefonom is, eredeti akkuval, máig működnek, csak nincs már használatban.

Tölteni mindig úgy szoktam, hogy maximumra, majd a végsőkig lemerítve.

Ezt a neten terjedő legendák ellen is jelzem, a részleges töltés istenítése stb. Raktározni igyekszem 50 %-on, de az más, ennek hosszú távon van jelentősége, nem a napi használatnál.

Hogy így eszembe juttattad, rá is néztem, jól tartja magát.

(Most lényegtelen, hogy miért nem dobom ki, vannak ilyen hülyeségek, semmire nem lesz már jó, mégis van.)

2020. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apám 8-9 éve használja a telefonját, hibátlan.

Mindig elfelejti hova tette a töltőt annyira ritkán kell tölteni.

2020. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hosszú élettartam a régi telrfonokra érvényes. Ismerek embert akinek eredeti Nokiája van. Meg azok másféle akkut használtak. A modern nyomógombos telefonok viszont ugyan úgy li-ion akkut használnak, van bennük 3G, esetleg 4G, meg valamilyen alap böngésző és alkalmazás letöltés lehetőség. Nyilván a kijelző méret miatt nem merülnek olyan gyorsan, de 10 évig nem fogják bírni.
2020. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!