Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE: akkumulátort...

IPhone SE: akkumulátort érdemes még cseréltetni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy iPhone SE telefonom, most az akkumulátornál az jelent meg, hogy "szerviz", "utóbbi időben sokat romlott az akku teljesítménye", ez van írva. Most 90%. Régen 2 napot is kibírt.

Ha akkumulátort cseréltetek, attól tartanék, hogy a belekerülő új akku azért lesz rossz, mert az iPhone SE legyártása óta "ott állt a raktárban" és "állásában ment tönkre", csökkent a kapacitása, használódott el.

Én még sok évig szeretném használni e telefont (tudom, több IOS-frissítést már nagy valószínűséggel nem kap elvileg sajnos)...



2020. ápr. 24. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad a saját kérdésed.

Ha sok évig szeretnéd használni, akkor megéri kicserélni az akkut.


Nem tudom hogy vagy vele, de viszont az új SE jobban megérné.

2020. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az akkut nem feltétlenül akkor gyártották.

Amikor egy gyártó támogat egy készüléket az azt jelenti, hogy szoftveresen és hardveresen is kiszolgálja az igényeket. Tehát alkatrészt még akkor is gyárt amikor a készüléket már nem forgalmazza.

2020. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akksi a legolcsóbb dolog. Talán még otthon is meg merheted csinálni.
2020. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!