Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek a telefon meddig...

Nektek a telefon meddig működött még miután betört a képernyő? Érdemes minél előbb szervízbe vinnem?

Figyelt kérdés
Ma kicsuszott a kezembol a telefon es a betonra esett. Ahogy utananyultam hogy elkapjam, meg jol megloktem es meg nagyobbat esett attol a lokestol. Betort a teljes kepernyo, es ilyen sarga kicsi folt jelent meg a tores helyen.Nagyon csunya a kepernyo. A telefon rendesen mukodik ahogy kell. Kerdes hogy meddig. Amugy Huawei P Smartrol van szo. 2 eve megvan mar es ilyen meg soha nem tortent. Nagyon be van torve a kepernyo, de ugyanugy mukodik ahogy elotte. Most arrol irok. Mit tegyek?
2020. ápr. 25. 00:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Mert regebben volt egy telom amibol kitort egy kis darab uveg es mukodott utana is tokeletesen, viszont par honapra ra mar tonkrement es hasznalhatatlanna valt. Akkor egy kis darab uveg tort ki belole, de ugy hogy az elektroniki belso resze latszodott (vagy hogy hivjak). Itt ennel a telefonnal most csak repedes van, nem tort ki meg egy uvegdarab sem belole
2020. ápr. 25. 00:46
 2/10 A kérdező kommentje:
Elektronikai*
2020. ápr. 25. 00:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele van repedésekkel nekem is már több mint fél éve,de működik.Nem cserélem le,mert van 1játékom rajta,nem akarom hogy elvesszen.
2020. ápr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen még velem nem fordult elő.
2020. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hisuite-val csinálnék egy mentést számítógépre.
2020. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 ez mar nem az uvegfolia nekem hanem a kijelzo. Vagy az mindegy mi torik be?
2020. ápr. 25. 11:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Az uvegfoliat en mar leszedtem kb fel eve mert zavart. Nagyon foltos volt es nem lehetett eltuntetni
2020. ápr. 25. 11:13
 9/10 A kérdező kommentje:
Tegnap mar letort belole egy nagy pici szillankdarab. De nagyon pici
2020. ápr. 25. 11:23
 10/10 A kérdező kommentje:
De elmegyek majd szerintem szervizbe megkerdezni mennyi a javitas.. Undorito ahogy kinez a kijelzo
2020. ápr. 25. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!